MŪŽIZGLĪTĪBA JEB APMĀCĪBAS PIEAUGUŠAJIEM

 

Bulduru Dārzkopības vidusskolā notiek dažādas lekcijas un kursi pieaugušajiem kopā ar labākajiem Latvijas nozares speciālistiem!

 

Muzizglitiba 680X300 2018

Bulduri jau vairāk nekā 100 gadus ir nozares speciālistu satikšanās vieta, kur tiek izdiskutētas jaunākās tendences dārzkopībs nozarē, dzimst inovatīvas idejas un tiek īstenoti dažādi projekti.

 

Apmācību priekšrocības Bulduros - teorija tiek apgūta prakstiskos darbos skolas mācību parkā, dārzā un siltumnīcā. Skolai piederošā mācību teritorija pie skolas sastāda 23 ha lielu platību. Pieejama moderna dārza tehnika un viena no modernākajām siltumnīcām Latvijā. Tāpat skolai ir veiksmīga sadarbība ar nozarē strādājošiem uzņēmējiem, kuri dalās savā pieredzē un ar prieku iesaistās apmācību procesā.

 

Pēdējos gados Bulduru skola kā kūrortpilsētas sastāvdaļa aktīvi piedalās VIESNĪCU nozares attīstības veicināšanā. Tiek īstenotas Ēdināšanas speciālistu, Viesnīcu pakalpojumu speciālistu un Ekotūrisma speciālistu apmācības gan vidusskolas programmā, gan arī pieaugušo apmācībā. Viesmīlības mācību programmas ir izveidotas ciešā sadarbībā ar Dārzkopības (kvalitatīvas pārtikas audzēšanas tehnoloģijas un pārstrāde) un Floristikas (galda, svētku, telpu noformēšanas kultūra un etiķete) nozarēm. 

 

Piedaloties apmācībās Bulduru Dārzkopības vidusskolā, ir iespējams apmeklēt ne tikai pilnu apmācību kursu, bet izvēlēties tikai sev interesējošās lekcijas.

Apmācības notiek gan darba dienās, gan brīvdienās. 

 

CENAS: pieejamas katra mācību kursa vai lekcijas aprakstos.

 

Plašāku informāciju iespējams saņemt pie Ingūnas Spailes

 

Profesionālās pilnveides programmu vadītājas

SIA Bulduru Dārzkopības vidusskola

Viestura iela 6, Jūrmala, LV- 2010 Latvija

Tālr. +371 28815305

e-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

P.S. Neraizējieties, ja uz telefona zvanu netiek atbildēts nekavējoties! Tas nozīmē, ka Laima pilda savus pedagoga pienākumus. Jums noteikti atzvanīs un sniegs visu jums interesējošo informāciju!

 

Bulduru Dārzkopības vidusskola

Prasmes auglīgai dzīvei

 

 

www.bulduri.lv, Powered by Joomla!