browser-512 epieteikums.bulduri.lv 

 

 

FLORISTIKAS SPECIĀLISTS

 

Bulduru Dārzkopības vidusskolā (BDV) Floristikas speciālists mācās ne tikai ziedu kārtošanas mākslu, bet apgūst padziļinātu izpratni par augiem, to prasībām, izturību un nozīmi, mācoties:

 • botāniku,
 • augu fizioloģiju,
 • dendroloģiju,
 • puķkopību,
 • augsnes mācību,
 • agroķīmiju un
 • augu aizsardzību.

Pateicoties šīm zināšanām, mūsu audzēkņi ir pieprasīti speciālisti darba tirgū un saņemtais diploms Bulduru Dārzkopības vidusskolā ir īpaša kvalitātes zīme, kas būtiski uzlabo konkurētspēju un paver daudz plašākas iespējas savas profesijas pielietojumā.

 

web floristikas speciālists 680X300 2018

Bulduru Dārzkopības vidusskolā pieejama moderna materiāltehniskā bāze floristikas speciālistu apmācībai.

 

 Apgūstot Floristikas mākslu pie mums, tiks pilnveidotas prasmes arī:

 • zīmēšanā,
 • krāsu mācībā,
 • glezniecībā,
 • kompozīcijā un
 • grafikā.

Tāpat Floristikas speciālisti tiek izglītoti kultūras un ziedu kārtošanas vēsturē.

Skolā tiek īstenota praktiskās mācībās balstīta specialitātes apguve, kas nozīmē, ka teoriju apgūsit praktiski darbojoties modernajā floristikas mācību telpā, inovatīvām tehnoloģijām aprīkotajā mācību siltumnīcā un mācību vajadzībām pielāgotajos skolas dārzos.  

Mūsu skolā pieejamas lieliskas prakses iespējas, strādājot kopā ar Ēdināšanas un Viesnīcu pakalpojumu nozares audzēkņiem, noformējot galdus un telpas dažādiem saviesīgiem pasākumiem, kuri regulāri notiek skolā. 

Kvalifikācijas prakses vietas jauniešiem ir iespēja izvēlēties pašiem: Bulduru Dārzkopības vidusskolā ik gadu tiek rīkotas uzņēmēju dienas, kur audzēkņiem tiek prezentēti uzņēmumi un prakses vietas, tādējādi topošajiem speciālistiem ir iespēja iepazīties ar potenciālajām darba vietām un darba devējiem, izvēloties sev piemērotāko darba vietu kvalifikācijas prakses veikšanai, kas nereti kļūst arī par pirmo darba vietu. 

Mācību procesu nodrošina aktīvi un radoši pedagogi, kuri kopā ar audzēkņiem regulāri piedalās dāžada mēroga pasākumu noformēšanā. Neizpaliek arī konkursu apmeklējumi, kur nu jau par tradīciju ir kļuvušas tieši mūsu audzēkņu UZVARAS! 

 

NĀC APGŪT PROFESIJU BULDURU DĀRZKOPĪBAS VIDUSSKOLĀ!

 

Floristikas mākslu Bulduru Dārzkopības vidusskolā var apgūt jebkurā vecumā. Ieskaties - slavenību kāzu pušķu veidošanas meistarklase!

 

NEKAVĒJIES!!!

Valsts apmaksātu vietu skaits katrā izglītības programmā ir ierobežots, tāpēc aicinām aizpildīt savu pieteikumu elektroniski jau šodien, jo reflektanti budžeta grupās tiks uzņemti e pieteikumu rindas kārtībā. 

 

 

Rezervē sev vietu mācībām tagad un dokumentus iesniedz noteiktajos datumos.

 

browser-512epieteikums.bulduri.lv

 

Pēc pamatskolas (pilna laika mācības) 

kļūsti par FLORISTIKAS SPECIĀLISTU 

4 gadu laikā vienlaikus iegūstot arī vidējo izglītību! 

Iegūstamais izglītības dokuments: DIPLOMS par profesionālo vidējo izglītību (3.kvalifikācijas līmenis).

 

Pēc vidusskolas

kļūsti par FLORISTIKAS SPECIĀLISTU

1.5 gadu laikā un iegūsti profesionālo kvalifikāciju

Iegūstamais izglītības dokuments: Profesionālās kvalifikācijas apliecība (2.kvalifikācijas līmenis).

 

Mūžizglītības kursos

apgūsti FLORISTIKAS MĀKSLAS PAMATUS

1 gada laikā sestdienās, svētdienās vienu reizi mēnesī

Iegūstamais izglītības dokuments: Profesionālās pilnveides izglītības apliecība.

 

Ieskaties -  tas aizņems nepilnu mīnūti. Floristikas speciālists Nauris Pelsis ir vairāku konkursu laureāts ziedu kompozīciju veidošanā un telpas noformēšanā.

 

Bulduru Dārzkopības vidusskolas audzēkņi prot:

Izsaiņot ziedus, augus u.c. preces. Izvērtēt kvalitāti. Apstrādāt augus, lai sekmētu to saglabāšanu. Izvēlēties materiālus darbam. Sakārtot ziedus vāzēs. Izvietot ziedus telpās.

Gatavot floristikas izstrādājumus. Izvēlēties kompozīcijas stilu. Izgatavot skici, rasējumu. Izvēlēties tehnisko izpildījumu. Izvēlēties krāsu salikumam piemērotu augu un dekoratīvo materiālu. Izmantot augus un u.c. materiālus atbilstoši to īpašībām. Lietot florista profesionālos instrumentus un materiālus. 

Kopt telpaugus un profesionālos materiālus. Uzglabāt ziedus atbilstoši to prasībām. Kopt augus un floristikas izstrādājumus. Kopt un uzglabāt profesionālos materiālus. Kopt un pārstādīt telpaugus. Kopt instrumentus un tehniskos palīglīdzekļus.

Noformēt telpas ar floristikas izstrādājumiem. Plānot un organizēt telpu noformējuma veidošanas darbus. Sagatavot un transportēt ziedus un izstrādājumus uz pasākuma vietu. Uzstādīt, kopt un demontēt noformējumu. Izvietot floristikas izstrādājumus tirdzniecības telpās.

Apkalpot klientus. Izzināt klienta vēlmes. Vienoties ar klientu par izgatavojamā izstrādājuma izskatu, cenu un piegādi. Aprēķināt izstrādājuma cenu. Iesaiņot preci un nogādāt klientam. Sniegt konsultācijas par augu un floristikas izstrādājumu kopšanu un tirdzniecībā esošo preču lietošanu. Prezentēt preci.

Organizēt darbu floristu kolektīvā. Izvēlēties un pasūtīt materiālus. Iepirkt preces. Veikt preču uzskaiti. Noformēt darba pasūtījumu. Noformēt lietvedības un uzskaites dokumentāciju. Veikt pienākumu sadali floristu kolektīvā. Kontrolēt darbu izpildi.

 

PIESAKIES MĀCĪBĀM

elektroniski un mēs sazināsimies ar jums

browser-512 epieteikums.bulduri.lv

 

Bulduru Dārzkopības vidusskola

Lielisks sākums auglīgai dzīvei!

 

www.bulduri.lv, Powered by Joomla!