browser-512epieteikums.bulduri.lv

ĒDINĀŠANAS PAKALPOJUMU SPECIĀLISTS

 

Apgūsti ĒDINĀŠANAS PAKALPOJUMU SPECIĀLITĀTI Jūrmalā - Bulduru Dārzkopības vidusskolā, kur  notiek PRAKSĒ balstītas mācības kopā ar labākajiem uzņēmējiem ēdināšanas nozarē!

 

Ieskaties vienā no meistarklasēm kopā ar šefpavāru Lauri Aleksejevu Bulduru Dārzkopības vidusskolā!

 

 

Tikai šajā skolā iemācīsies ēdienu ne tikai pagatavot, bet iepazīsi arī ēdiena izejvielu audzēšanas tehnoloģijas, kas palīdzēs nodrošināt ekoloģisku un veselīgu maltīti pat visprasīgākajiem un kaprīzākajiem viesiem. Tikai šajā skolā Tev būs iespēja mācīties un strādāt kopā ar floristikas un viesnīcu pakalpojumu speciālistiem, kā arī ar dārzkopjiem un stādu audzētājiem, kas palīdzēs izprast un nodrošināt augstākās kvalitātes viesu apkalpošanas servisu - no ēdiena audzēšanas un pagatavošanas līdz pat servēšanai, dekorēšanai un pasniegšanai!

Kļūsti par pieprasītu speciālistu vai konkurētspējīgu uzņēmēju.

 

Bulduru Dārzkopības viduskolas ĒDINĀŠANAS specialitātes audzēkņi PIERĀDA SAVAS PRASMES UN KONKURĒTSPĒJU visLatvijas jauno profesionāļu konkursā SkillsLatvia 2018!

 

Konkursa fināliste - mūsu audzēkne Megija Lavrenoviča par savas nākotnes profesijas izvēli - skaties 2.22 minūtē.

 

Mācību procesā tiek apgūtas jaunākās tendences ēdienu gatavošanā un viesu apkalpošanā, iepazīts jaunākais aprīkojums un uzņēmumu iekārtojums, apgūti veselīga uztura pamatprincipi un daudzas citas lietas. 

Katru gadu audzēkņi teorētiskās zināšanas un prasmes nostiprina praksēs, kas notiek labākajos ēdināšanas uzņēmumos Jūrmalā un Rīgā.

Mūsu audzēkņi tiek iesaistīti arī dažādos ES projektos, kas dod iespēju uzlabot svešvalodu zināšanas un iepazīt dažādas Eiropas un pasaules valstis. 

Profesionālie mācību priekšmeti: Ēdienu gatavošanas tehnoloģija, Konditorejas izstrādājumu gatavošanas tehnoloģija, Viesu apkalpošanas organizācija, Uztura fizioloģija, sanitārija, higiēna, Ēdināšanas uzņēmumu aprīkojums, Pārtikas preču zinības, Viesmīlības pamati, Uzņēmējdarbība, Ēdināšanas uzņēmumu darba organizācija, Profesionālā svešvaloda ( Angļu valoda, Krievu valoda).

 

 

  Nāc apgūt profesiju Bulduru Dārzkopības vidusskolā! 

 

Pēc pamatskolas (pilna laika mācības)

kļūsti par ĒDINĀŠANAS PAKALPOJUMU SPECIĀLISTU 

4 gadu laikā vienlaikus iegūstot arī vidējo izglītību! 

Iegūstamais izglītības dokuments: DIPLOMS par profesionālo vidējo izglītību (3.kvalifikācijas līmenis).

 

NEKAVĒJIES!!!

Valsts apmaksātu vietu skaits katrā izglītības programmā ir ierobežots, tāpēc aicinām aizpildīt savu pieteikumu elektroniski jau šodien, jo reflektanti budžeta grupās tiks uzņemti e pieteikumu rindas kārtībā. 

 

Rezervē vietu mācībām un piesakies elektroniski jau tūlīt un dokumentus iesniedz noteiktajos datumos!

 

 

browser-512 epieteikums.bulduri.lv
www.bulduri.lv, Powered by Joomla!